Toogle Left
 • kapelica1.jpg
 • kapelica2.jpg
 • kapelica3.jpg
 • kapelica4.jpg
 • kapelica5.jpg
 • kapelica6.jpg
 • kapelica7.jpg
 • kapelica8.jpg
 • kapelica9.jpg
 • kapelica91.jpg
 • kapelica92.jpg
 • kapelica93.jpg
 • kapelica94.jpg
 • kapelica95.jpg

Trodnevnica svetom Anti

Danas počinje trodnevnica našem  dragom svecu , svetom Anti. Poznato je koliko je naš narod povezan sa svetim Antom. Ako želiš brzu pomoć, pomoli Mu se. U našoj župnoj crkvi mise počinju u 18:00h koje će predvoditi župnici duvanjskog dekanata iz susjednih župa. Također će se upriličiti već tradicionalno paljenje svitnjaka, u utorak, vremenski , otprilike nakon svete Mise , u Eco selu Grabovica. 
Dođite , štujte ovu trodnevnicu , sveti Ante će sigurno uslišiti molitve i naše prošnje! 
                                                                                                           Lj. Ivancic

Toogle Left